Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
> Les Jardins de Gaia


     
 
Nonique
 
 
     

>>> TOODETE JUURDE
 

Les Jardins de Gaia

Teenauding puhtast loodusest!

 

Les Jardins de Gaia loodi Prantsusmaal 1994. aastal. Brändi loojaks oli Arlette Rohmer, kelle jaoks tähendavad teed tõelist pühendumust ja kirge. Tänaseks on ta erinevaid teeretsepte loonud juba enam kui 20 aastat.

Les Jardins de Gaia tähendab tõlkes emakese Maa aeda. Gaia on kreeka mütoloogias ammendamatu jõu ja viljakuse läte, eluallikas ja elukandja, kõigi elusolendite sünnitaja ja toitja ning ürgjumalanna, kellest on sündinud kõik maa peal. Les Jardins de Gaia austab loodust ja keskkonda ning pöörab suurt tähelepanu mahe- ning biodünaamilisele põllumajandusele.

Les Jardins de Gaia oli esimene Prantsusmaal ning esimeste hulgas Euroopas, kes alustas mahekasvatatud teede sertifitseerimisega. Täna on nende valikus enam kui 500 sorti erinevaid teesid ja teesegusid, mille kõrget kvaliteeti ja puhtust kinnitavad hulk rahvusvaheliselt tunnustatud sertifikaate. Les Jardins de Gaia tee korjatakse parimate väiketootjate poolt Hiina, Vietnami, Jaapani, Sri Lanka ja Himaalaja mahepõllumajanduslikest teeistandustest.


 - Euroopa Liidu mahepõllumajanduse märk annab tarbijatele kindluse toidu ja joogi päritolu ja kvaliteedi kohta ning selle olemasolu tootel tagab ELi mahepõllumajandust käsitleva määruse järgimise. Alates juulist 2010 on ELi mahemärk kohustuslik kõigile kinnispakis mahetoodetele Euroopa Liidus. Vabatahtlikult võib märki kasutada ka ELis toodetud mitte-kinnispakis mahetoodetel või kolmandatest riikidest imporditud mahetoodetel.

- Demeter on rahvusvaheline biodünaamiliselt toodetud kaupade märgis, mida hallatakse igas riigis kohaliku Demeteri organisatsiooni poolt (Eestis puudub). 90% toorainest peab olema toodetud biodünaamiliselt.

- Gold Triangle mägede troopilistes metsades kasvavad muistsed teepõõsa sordid, millelt korjatud tee on eriti kvaliteetne. Les Jardins de Gaia kasutab Wildtee märgisega teede tootmisel Vietnami ja Yunnani (Hiina) muistsetelt teesortidelt pärinevaid teelehti. See omakorda aitab kaitsta nende piirkondade metsi maharaiumise eest.

 - Trust Orgaanilised Small Farmers, on 2007. aastal loodud mittetulunduslik organisatsioon, mis asutati tootjate, ettevõtjate ja valitsusväliste organisatsioonide poolt eri maailmanurkades. Organisatsioon, kuhu Les Jardins de Gaia kuulub alates 2007. aastast, toetab keskkonda säästvalt teetootmist ning nende eesmärgiks on edendada väiketootjaid.

- Fairtrade Certified Cotton (haldaja Fairtrade Labelling Organizations International) on eetilise sertifitseerimissüsteemi märk. Tegu on sertifitseerimissüsteemiga, mis tagab arengumaade põllimajandustootjatele nende toodangu eest hinna, mis katab tootmiskulud ja lisatasu kogukonna arenguks. Keelatud on lapstöö kasutamine ja nõutud keskkonnasäästlik tootmine. Vastavalt Fairtrade standardile on puuvill toodetud mahepõllunduse nõudeid järgides.

- Darjeeling tähis kinnitab tee geograafilist päritolu India teekasvatuspiirkonnast Darjeelingist. 2011. aastast tunnustatud Euroopa Liidu poolt. >>> VAATA MÜÜGIKOHTI

 

Nonique


Organic Rooibos with Citrus Fruits 20*1,5 g

Hind: 6.90 EUR
Soodus: 5.52 EUR